Про компанію HYLA

HYLA – міжнародна корпорація, яка поєднує в собі повний цикл: розробка, виробництво, маркетинг, продаж та сервісне обслуговування.

Центральний офіс HYLA International розташований в Німеччині, неподалік від аеропорту Штутгарт. Тут здійснюється управління бізнесом HYLA у всьому світі.

Компанія представлена у більше, ніж 80 країнах світу і нараховує близько 6 000 співробітників. Президент і власник компанії HYLA International GmbH & Co. KG - Wilfried Metzger. Компанія HYLA являється власником зареєстрованої торгової марки "HYLA" у всьому світі.

Якість важливіша за кількість

Кожен апарат HYLA збирається вручну та проходить тестування. Кожному майбутньому власнику апарат доставляється безпосередньо, а також презентуються всі його можливості.

Дизайн та функціональність

HYLA - постійний супутник житлового будинку. Сучасний та стильний дизайн дозволяє доповнити інтер’єр в будь-якому стилі.

Історія компанії HYLA

HYLA - винахід за потребою. Дружина інженера Доро Эр’явця (співзасновника компанії) страждала алергічною реакцією на домашній пил, яка погіршувалась з кожним прибиранням.

Після багатьох технічних експериментів та випробувань, машина була запущена в серійне виробництво в 1992 році і відразу почала користуватися великим успіхом.

Інженери Янес Погача і Доро Ер’явіц назвали свою систему очистки повітря і приміщень - «HYLA». Перший прототип був створений в 1990 році. Сьогодні компанія з її унікальним продуктом працює більше ніж у 80 країнах світу.

Виробництво HYLA

Директор HYLA d.o.o. Янес Погача відповідає за виробництво і якість всієї продукції HYLA. Спеціально для HYLA була побудована фабрика-мануфактура площею 10 000 кв.м, де розміщені виробничі лінії та науково-дослідні лабораторії. Будь-які складові, аксесуари та запасні частини завжди є в наявності на складі. Всі найсучасніші лабораторії та випробувальне обладнання сертифіковані по ISO 9001. Результат 30-річного досвіду - якість найвищого рівня!

Увага до деталей

Кожна найдрібніша деталь апарату, як зовнішня, так і внутрішня, ретельно розробляється і тестується.

Багаторічний досвід

Зміни в кожній новій моделі відбуваються з урахуванням побажань наших користувачів - для найкращої ефективності та зручності.