Штаб – квартира HYLA

HYLA – міжнародна корпорація, яка поєднує в собі повний цикл: розробка, виробництво, маркетинг, продаж та сервісне обслуговування. Центральний офіс HYLA International розташований в Німеччині, неподалік від аеропорту Штутгарт. Тут здійснюється управління бізнесом HYLA у всьому світі. Компанія представлена у більше, ніж 80 країнах світу і нараховує близько 6 000 співробітників. Президент і власник компанії HYLA International GmbH & Co. KG - Wilfried Metzger. Компанія HYLA являється власником зареєстрованої торгової марки "HYLA" у всьому світі.

Якість важливіша за кількість

Кожен апарат HYLA збирається вручну та проходить тестування. Кожному майбутньому власнику апарат доставляється безпосередньо, а також презентуються всі його можливості.

Дизайн та функціональність

HYLA - постійний супутник житлового будинку. Сучасний та стильний дизайн дозволяє доповнити інтер’єр в будь-якому стилі.

Історія компанії HYLA

HYLA - винахід за потребою. Дружина інженера Доро Эр’явця (співзасновника компанії) страждала алергічною реакцією на домашній пил, яка погіршувалась з кожним прибиранням. Після багатьох технічних експериментів та випробувань, машина була запущена в серійне виробництво в 1992 році і відразу почала користуватися великим успіхом. Інженери Янес Погача і Доро Ер’явіц назвали свою систему очистки повітря і приміщень - «HYLA». Перший прототип був створений в 1990 році. Сьогодні компанія з її унікальним продуктом працює більше ніж у 80 країнах світу.

Виробництво HYLA

Директор HYLA d.o.o. Янес Погача відповідає за виробництво і якість всієї продукції HYLA. Спеціально для HYLA була побудована фабрика-мануфактура площею 10 000 кв.м, де розміщені виробничі лінії та науково-дослідні лабораторії. Будь-які складові, аксесуари та запасні частини завжди є в наявності на складі. Всі найсучасніші лабораторії та випробувальне обладнання сертифіковані по ISO 9001. Результат 30-річного досвіду - якість найвищого рівня!

Увага до деталей

Кожна найдрібніша деталь апарату, як зовнішня, так і внутрішня, ретельно розробляється і тестується.

Багаторічний досвід

Зміни в кожній новій моделі відбуваються з урахуванням побажань наших користувачів - для найкращої ефективності та зручності.

Сертифікати HYLA

Навколишнє середовище, здоров’я і безпека мають найвищий пріорітет. Компанія HYLA завжди усвідомлює відповідальність перед клієнтами і колегами, сусідами та навколишнім середовищем, що підтверджується численними сертифікатами, а також високою якістю продукції. HYLA сертифікована у всьому світі. Для нас найбільш важливим являються сертифікати, які підтверджують безпеку продукції відповідно світовим стандартам. Для наших клієнтів важливими являються сертифікати "Найкращий продукт у світі", або "Найінноваційніший бренд", і це лише деякі з них, які підтверджують високу якість нашої продукції та компанії.

Команда HYLA

Наші консультанти-досвідчені та кваліфіковані фахівці. Вони дадуть вам повну інформацію про секрети екології житлового простору. А головне – безкоштовну можливість спробувати заявлені обіцянки унікальної ефективності HYLA у вашому домі.

Замовити безкоштовний тест-драйв

"Смачне" повітря
Відчуйте, як забруднене домашнє повітря моментально стає курортним - чистим і корисним.
Поінформований - озброєний
Дізнайтесь секрети про те, як можна спати в курортній екології і без алергенів.
Безпечний матрац
Дістаньте з глибини матрацу алергени, які постійно знижують ваш імунітет.

Вакансії HYLA

Вакансія "Менеджер з продажу" пропонує вільний графік та необмежені можливості заробітку. Це формат власного бізнесу в рамках працюючого механізму.

Вакансія "Консультанта" в компанії «ХЬЮЛЯ Україна» зручна та цікава тим, що ви можете займатися цією діяльністю, як у форматі основної зайнятості, так і у вигляді додаткового джерела доходу.

Ви можете 3-6 годин на тиждень присвячувати роботі консультанта в нашій компанії, щоб заробити "додаткові" гроші і поспілкуватись з цікавими людьми.

Незалежно від того, в якому місті України Ви живете, ми запросимо Вас на співбесіду в офіс філії в Вашому місті, або в центральний офіс, який розміщений в діловому центрі столиці за адресою: м.Київ, вул. Саксаганського 112-б.

Менеджер з продажу